На Кіровоградщині незабаром з’являться низка препаратів, закуплених за державні кошти.

Міська рада дещо змінює формат відзначення державних свят. Так відбулося і з відзначенням двох знакових, для України, - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Відбулася прес-конференція Світловодського міського голови Валентина Козярчука.

Відбулося засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради, на якому було розглянуто низку важливих питань.

 

Саме під таким гаслом сьогодні працювали депутати-підписанти під час чергової сесії міської ради.

Цього вівторка Світловодський виконком встановив рекорд з кількості розглянутих на засіданні питань. Їх було більше 190.

Протягом десяти днів відбулося дві сесії міської ради – чергова та позачергова. Результати для міста невтішні.

Квіти ростуть, вулиці поливаються, економічні показники наші – одні з найкращих в області. Та й дороги ремонтуються… А що ще залишалось робити міському голові Валентинові Козярчуку, коли на 10 годину 26 червня у сесійній залі дуже бракувало обранців, щоб розпочати 52-у сесію?

Від початку липня суми при готівкових розрахунках заокруглюватимуть. Це пов’язано з тим, що у Національному банку України припиняють карбувати монети номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок.

«Дніпро-Кіровоград» розрахував тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення на 2019 рік та подав на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг . Про це повідомляється на сайті“Дніпро -Кіровоград”.

Сьогодні відбулася сесія міської ради, яку не змогли провести у квітні. Сесія тривала менше двох годин та була результативною.