Начальник Головного управління Національної поліції проведе особистий прийом громадя.

Начальник Головного управління Національної поліції проведе особистий прийом громадя.

Гарячою темою останніх років для всієї країни є теплопостачання, а, вірніше, ціна на цю послугу. Тарифи постійно зростають на фоні низьких доходів населення та зниження державної допомоги з боку держави.

За результатами засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради трудовий колектив СП ТОВ «Світловодськпобут» вирішив розпочати акцію протесту.

На вівторок міський голова Валентин Козярчук знову скликав чергову сесію. Але опозиційні до мера депутати знову не з’явилися.

Сьогодні, 23 жовтня, мала відбутися чергова сесія Світловодської міської ради, але не відбулася.

Зa результaтaми першого етaпу верифікaції субсидіaнтів Уряд вдосконaлив умови оформлення урядової допомоги у сплaті житло-комунaльних послуг. Відповідні зміни внесені Кaбінетом Міністрів Укрaїни в Постaнову №329.

Наближається знаковий, для України, день 14 жовтня. В це день ми відзначаємо День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника.

Все частіше те частіше у мене виникає таке питання, коли я прихожу на засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Після місячної перерви відбулася чергова сесія світловодської міської ради, на яку прийшли групи мешканців для лобіювання своїх питань. Але сьогодні депутати задовольнили не всіх.

На Кіровоградщині незабаром з’являться низка препаратів, закуплених за державні кошти.