Дороги нашого міста останнім часом знову стали в центрі уваги депутатів та громади. При цьому висловлюють дві думки Одна – дороги таки роблять , але ще погано. Інша думка, деяких депутатів, які вважають, що вже достатньо зроблено. А що думає з цього приводу міський голова?

Міський голова вважає, що процес ремонту доріг тільки розпочався. За своє особисте завдання він взяв відремонтувати дороги по всьому Світловодську: від стели «Світловодськ» – до виїздів на греблі КремГЕСу та Ревівській дамбі.
Перші результати вже є. Управління ЖКГ станом на кінець липня в місті провело поточний ремонт майже 18 тисяч метрів квадратних дорожнього покриття.

Приватне підприємство «Ефект» відремонтувало більше 16 тисяч кв.м доріг. Це вулиці: Героїв України, Михайла Грушевського, Миру, Приморська, Бульвар Молодіжний та Бульвар Узвіз. У працівників шиномонтажу поменшало роботи.
КП «Комбінат комунальних послуг» відремонтувало близько 1,5 тисячі кв.м доріг: по вулиці Золотарівській, Єгорова, Д.Яворницького, Павлівській, Приморській (стара бетонка в районі перехрестя з вул. 9-го січня). Тут за асфальт заплатили світловодські підприємці.

Питання якості виконання робіт є актуальним. Мер наполіг на тому, щоб в договорі з виконавцем було прописано пункт стосовно відповідальності і гарантійний термін робіт. Зокрема, п. 7.12 стандартного договору виглядає так: «Гарантійний термін якості виконаних робіт дорожнього покриття складає 36 місяців. У випадку порушення якості і цілісності дорожнього покриття на ділянках, де виконані роботи, Підрядник зобов’язується провести ремонт за свій рахунок на протязі 10 днів.» Думаю, що небайдужі громадяни будуть теж слідкувати за роботами.

Дорогий етап ремонтних робіт на дорогах в місті розпочнеться після проведення тендерів 12 серпня. Міський голова впевнений, що роботи завершаться до початку зими. Зокрема, в мене є сподівання що ще в цьому році розпочнеться ремонт в дворах на прибуткових територіях.

Є велике сподівання, що вісім проектів капітального ремонту, які підготовлені владою, теж будуть профінансовані. Три з них – вже пройшли коригування: капітальний ремонт вулиць Приморської (27 млн.грн.), Миру (25 млн.грн.) та 2-а Об’їзна (7,8 млн.грн.).

Міський голова сподівається, що його планам не завадять певні політичні сили.
Наш кореспондент