Що роблять вночі чесні та порядні громадяни? Вони відпочивають перед робочим днем. А що роблять злочинці? Вони скоюють злочин. Вночі, 5 квітня, успішно завершилася операція Світловодського відділу Національної поліції по затриманню крадіїв.

Тієї ночі двоє жителів міста сіли в свій автомобіль та поїхали «працювати». Першим вони пограбували автомобіль ДЕУ Сенс. Зняли, та забрали два колеса, автомобільний реєстратор, набір автоінструментів в сумці з тканини, та, навіть, пластмасове п’ятилітрове відро. Але цього крадіям виявилося мало. Вони поїхали красти далі.

Вирішили пограбувати гараж в районі ПТУ. Машину залишили на вулиці Суворова, та пішли «брати» гараж. Але на заваді стала поліція, які патрулювали цей район. Вони діяли обережно, тим більше, що о 3 ночі у дворах темно. Крадії встигли зрізати один замок та взялися за другий. Саме в цю мить і з’явилася поліція. Двоє в балаклавах кинулися тікати. Одному це вдалося, а іншого, громадянина С, затримали.

Після затримання поліцейськими був проведений великий обсяг роботи щодо доведення вини крадіїв. Під час проведення обшуку в місцях проживання крадіїв поліцію чикав сюрприз. В гаражі приватного будинку знайшли склад викрадених речей: від промислового обладнання до відео реєстраторів та викрадених транспортних засобів.

Сьогодні, в суді, громадянину С було обрано запобіжний захід: утримання під охороною на 60 суток. Але він може вийти під заставу у 86 тисяч гривень. Можливо так і станеться. Приватний підприємець громадянин С людина не бідна.
Що стосується іншого крадія, то зараз він «в бігах». Сподіваюся, що його теж затримають.

Хочу привітати Світловодський відділ поліції з успіхом.

Вадим Степанець