25-27 березня 2016 року Світловодські волонтери Сергій Волков, Дарія Ільїна і Дмитро Гріцаєнко відвідали бійців 57 ОМПБ, які дислокуються в м. Торецьку, с. Зайцевому і с. Новгородському.

Доставили в 42 батальйон автомобіль, який відремонтувала команда Валентина Козярчука і передали підрозділу Ігоря Полякова.

 

 

 

Розділили між підрозділами 17, 34 і 42 батальйонів все, що зібрали завдяки жителям міста, району і нашим постійним благодійникам.

Галина Бондар приготувала смачні вареники (на пару), тож хлопці залюбки посмакували. До збору долучилися жителі с. Павлівки, с. Миронівки і Подорожнього – спасибі Вам за те, що не залишаєтесь байдужими. Щира подяка від нас і бійців людям, які завжди готові допомогти і постійно надають допомогу:

Олександру і Олені Дзюнникам, Тетяні і Олександру Федоровим, начальнику управління каналу «Дніпро-Інгулець» Віктору Бурлаці, сім’ї Сергія Сватка і Євгенія Харківського, СПД Коханюк О.К. «Світловодська паляниця», директору «ВК і К» Денису Назімову, В’ячеславу Терещенку – директору ФГ «ВК і К», Валентину Козярчуку – депутату Світловодської районної ради від політичної партії «УКРОП».

Директору ТОВ «Автогазсервіс» Ігорю Васєчку і Айкараму Тартікяну велика вдячність за дизельне паливо і грошову допомогу.

Велике задоволення бійці отримали від подарунків, які зібрали учні школи № 3, це і чудові малюнки, домашня випічка, млинці з різною начинкою, а ще велика подяка за «кікімору».

 

 

Хочу окремо подякувати волонтерській групі Лариси Москаленко і Наталії Задорожньої, спасибі Вам і уклін від бійців.
Під час перебування в с. Зайцевому у бійців 17 ОМПБ начальник штабу Ігор Кравченко вручив мені відзнаку Міністра Оборони України «За сприяння Збройним Силам України».

 

 

Для мене це дуже цінна нагорода, але ця медаль не тільки моя, вона кожного із нас, хто допомагає армії, кожного волонтера і кожної людини з добрим серцем.

Я впевнена і вірю, що ця «не наша війна» скоро закінчиться і перестануть калічитися і гинути наші діти, а поки вона триває ми маємо згуртуватися і допомагати нашим бійцям. Завжди чекаємо на вашу допомогу.


Дарія Ільїна, керівник міськрайонного центру надання допомоги учасникам АТО