Збулося! Обласна рада та держава вирішили допомогти нашому місту у фінансування ПТУ. Фінансові проблеми нашого міста відомі практичному жителю місті . Грошей не вистачає.

Саме це спричиняє суперечки, та, не побоюсь цього слова, бої депутатів на сесіях міської ради. Йдеш на чергову, або позачергову сесію, як на битву. Впору одягати бронежилет та брати з собою зброю, щоб відстояти своїх виборців. Але може бути і по-іншому, як сьогодні.

На позачерговій сесії міської ради депутати розглянули питання внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. Обласна рада нарешті розібралася та надала стабілізаційну дотацію із державного бюджету на утримання ПТУ №5 у розмірі 1 628 600 грн та субвенцію із обласного бюджету у сумі 765 900 грн на лікування хворих на цукровий. Депутати із задоволенням та, не побоюсь цього сказати, з радістю проголосували за таке рішення. Мало того, вони ще й без проблем виділили 10 тисяч гривень на Центр надання адміністративних послуг.

Як відомо, ЦНАП збільшує спектр послуг для населення. В тому числі, буде здійснювати уже з 4 квітна 2016 року реєстрацію громадян за місцем проживання.

Вадим Степанець