Відбулася чергова зустріч громадян, які постраждали від злочинців, з керівниками поліції. Сьогодні начальник відділу був у відрядженні, тому спілкувалися з його заступником, Валерієм Квіткою.

На початку зустрічі Квітка подякував нам за нашу наполегливість. За його твердженням, саме ці зустрічі спонукали поліцейських швидше обертатися. Отакі справи, мої читачі!

Сподіваюся, що голови сіл Світловодського району, які регулярно відвідують цей сайт, читають зараз цю публікацію. Ви явно поспішили з висновками, друзі. 

На початку зустрічі присутні хотіли почути про реальні досягнення у розслідування своїх справ. Нажаль, поки що нічого радісного нам не повідомили.

Далі присутні громадяни знову поставили конкретні питання щодо крадіжок, які регулярно відбуваються в місті. Для поліції розмова була неприємною. Присутні навели нові приклади незадовільної діяльності поліцейських.

Громадський активіст Михайло Калюжний поставив питання щодо того, яку саме допомогу хоче отримати поліція від громади. Нажаль, конкретною відповіді ми не отримали. Можливо заступник начальника просто не захотів це робити без шефа. То ми чекаємо, панове.

Відбулася відверта розмова стосовно моральності співробітників та їх ставлення до виконання своїх обов’язків. Більше та краще про це на відео. Ця розмова плавно перейшла до питання атестації поліції.

Атестаційна комісія створена в Кіровограді. Громадські активісти повідомили, що створювалася вона не прозоро. Світловодці подавалися до комісії, але відповіді не отримали. Вочевидь, представники нашої громади туди не потрапили. Але присутні все ж вирішили не здаватися.

За пропозицією громадських активістів вирішено скласти списки поліцейських, яким не довіряє громада та надати аргументи щодо цього.

На зустрічі був присутній депутат обласної ради Руслан Степура. Його теж цікавить питання переатестації співробітників Світловодського відділу поліції. .

На зібранні вирішено подати депутатське звернення від мого імені та від імені Степури щодо проведення одного з етапів переатестації, співбесіди з поліцейськими, не в обласному центрі, а у нас, в Світловодську та за участі громадськості міста. Погодьтеся, що це буде справедливо.

Наступна зустріч відбудеться 16 березня.

Вадим Степанець