Відбулася чергова сесія Світловодської міської ради. Сесія із новаціями та певними несподіванками. Новацією стала трансляція засідання сесії онлайн в інтернеті. Міський голова Валентин Козярчук запевнив, що це тепер стане традицією. Мало того, онлайн можна буде переглянути і засідання постійних депутатських комісій.

 

Несподіванкою стала поведінка Опозиційного блоку. На початку вони багато копій поламали, щоб включити до порядку денного два питання. Про звернення до Верховної ради щодо недопущення одностатевих шлюбів та пропонували скасувати рішення попередньої сесії щодо перейменування вулиць міста. Підтримати перше рішення приїхав навіть єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп. Але коли підійшов час голосувати ці питання, частина депутатів, підтримала ці питання, хутко зникла із зали засідання.

Сесія традиційно розглянула купу різноманітних питань та призначила нового першого заступника міського голови. Нею стала Олена Балюк, яка до цього працювала начальником управління соціального захисту. Менше пощастило Ірині Щербині. Їй не вистачило одного голосу, щоб стати заступником міського голови з гуманітарних питань.

Крім того, депутати відправили у відставку Яценюка та переймалися Конституцією України.

Я теж зробив запит на начальника Управління національної поліції України щодо хвилі крадіжок в місті. Про це та погляд нашого кореспондента на перебіг сесії міської ради у подальших публікаціях на нашому сайті.

Не пропустіть. Буде цікаво.

Вадим Степанець