Сьогодні відбулася зустріч громадських активістів з новим начальником міліції старшим лейтенантом В’ячеславом Лавренюком. Ініциатором цієї зустрічі – осередок політичної партії «Воля», яку очолює Олег Рудницький. Крім нього та члена партії Дмитра Рябенка, на зустрічі були голова Громадської ради Михайло Касьянов, громадський активіст Сергій Шемель та автор статті.

В’ячеслав Лавренюк виявився людиною комунікабельною та привітною. Він зазначим, що для нього одним з головних завдань є налагодження добрих відносин з громадськістю міста та району. Це є запорука успішної боротьби з правопорушеннями в місті. Незважаючи на те, що новий начальник міліції має невисоке звання старшого лейтенанта, він людина досвідчена. Народився він в селі Кальниболота, Новоархангельського району. Має вищу технічну освіту. Зараз здобуває фахову, юридичну. Розпочинав службу В’ячеслав в підрозділі швидкого реагування УБОЗу «Сокіл». Потім проходив службу уже в УДОЗі на посадах оперативника, де займався боротьбою з організованими злочинними угрупованнями. В’ячеслав Лавренюк приймав участь в АТО.

Серед головних завдань, які бачить перед собою новий начальник міліції, це боротьба з розповсюдженням наркотиків. Він зазначив, що 16 липня в цій справі відділ міліції зробив вагомий крок. Вдалося викрити наркопритон з виготовлення наркотичних речовин.

Про наркопритон тут.

Від час бесіди громадські активісти піднімали питання підвищення ефективності роботи міліції, довіри жителів міста до міліції взагалі. Приємно відзначити, що в цьому питанні погляди нового начальника міліції та громадськості співпадають.

Під час спілкування учасники обговорили й питання розслідування резонансних справ щодо порізки теплоходу «Крим», зникнення пам’ятника Леніну та відомої справи ККП. Зараз розслідування ведеться обласними правоохоронними органами. Втім, В’ячеслав Лавренюк обіцяв, що буде тримати їх в полі зору, та інформувати громадськість про хід розслідування.

По завершенню діалогу учасники домовилися, що такі зустрічі будуть регулярними.

Вадим Степанець