Print

10 липня відбулася голова чергова 36-а сесія районної ради.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олексій Шаповал та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський вручили подяки від командира корабля “Григорій Куропятников” за сприяння у виконанні завдань з охорони державного кордону України та активну громадську позицію директору православно-просвітницького центру протоієрею Віталію Коваленку та депутату районної ради, керівнику ФГ “Гвіса” Володимиру Грушці.

Після чого представив нового керівника МВ УМВС в Кіровоградській області Вячеслава Лавренюка. В роботі сесії взяли участь 16 депутатів, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації. Були розглянуті питання:

1. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-березень 2015 року.
2. Про внесення змін до рішення Світловодської районної ради від 28 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».
3. Про передачу прав районної ради на здійснення видатків на виконання делегованих повноважень по утриманню закладів охорони здоров'я у 2016 році міській раді з відповідними коштами у вигляді міжбюджетних трансфертів районного бюджету.
4. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО на вшанування пам'яті загиблих на 2014-2015 роки.
5. Про затвердження районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015-2018 роки.
6. Про надання дозволу районній державній адміністрації на відчуження майна цілісного майнового комплексу.
7. Про знаття з контролю рішень районної ради.
8. Різне.

Найбільш активно депутати обговорювали проблеми вирішення земельних питань у районі (8.Різне).
Депутати прийняли звернення до голови Верховної Ради України з питання необгрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги.

Після закінчення роботи сесії депутати та сільські голови, керівництво районної державної адміністрації та районної ради, представники громадських організацій району залишились в сесійній залі щоб провести слухання з питання підготовки проекту перспективного плану формування територіальних громад Світловодського району відповідно до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”.

Прес служба Районної ради

 

Hits: 736