Планом роботи світловодської міської ради було передбачено проведення чергової сесії Світловодської міської ради 24 березня. Але цього не сталося

Ситуацію в Світловодській міській раді мовою шахістів можна назвати цугцвангом: попередню чергову сесію завершити не вдалося, секретаря з посади зняли, нового не обрали. Була надія, що сьогодні, 24 березня, депутати зможуть розгрибти завали місцевого парламентаризму. Саме до цього закликають і мешканці міста, яким ця ситуація уже доволі надоїла. Сесію очікували і наші медики. Їм не завадило б додаткове фінансування в цей складний період карантину. Але сесія не відбулася.

Депутати, які прийшли на сесію, раптом дізналися, що сесійна зала зачинена, апарат ради відсутній. Не могли депутати знайти й Юрія Сапянова, який та початку місяця підписав рішення про скликання сесії. Натомість, депутати отримали екземпляр розпорядження того ж Сапянова про перенесення сесії.

Втім, депутати вирішили все ж провести сесію, зважаючи на гостру необхідність та прохання Юрія Котенка. Вони зайшли в залу та розпочали процес реєстрації. Зареєструвалося 12 депутатів, хоть в цей час у будівлі виконкому було більше депутатів. Але вони спостерігали за процесом здалека. Напевно, щось знали. Що саме? Це вже вирішувати читачам.
Несподівано до сесійної прибув нарад поліції. Вони поцікавилися метою зібрання та через короткий час відбули виконувати більш вагомі обов’язки.

Отже, було зрозуміло, що не всі депутати будуть приймати участь у сесії, тому і 12 зареєстрованих вирішили розійтися.
Депутат Сапянов так і не поспілкувався з більшістю колег. Можливо, у них було засідання фракції, оскільки в будинку виконкому були замічені Руслан Степура, Олександр Молчанов, Олександр Попічко, а можливо означені особи сподівалися, як тих, хто порушив розпорядження іх колеги виводять з будинку в кайданках.

Вадим Степанець