Голова ОДА Андрій Балонь у своєму аккаунді на Facebook поінформував щодо перебігу карантину в області

«Подолання паніки сьогодні - це одне з ключових завдань. Повідомляю про реальний стан речей на Кіровоградщині:

Чи є в області хворі на коронавірус?

Станом на 16:00 23 березня офіційних випадків COVID-19 або підозр на них серед мешканців регіону не зафіксовано.

Коли отримаємо тести на виявлення COVID-19?

В Україну вночі доставили першу партію експрес-тестів та тестів для ПЛР-дослідження вірусологічними лабораторіями. Кіровоградщина сьогодні отримає необхідні матеріали для діагностики COVID-19.

Хто контролюватиме громадян, які повернулись з-за кордону?

83 мешканців області, які повернулись з-за кордону, знаходяться на самоізоляції. Вони почувають себе добре, ознаки ГРВІ у них відсутні. Контролюватиме перебіг їх самоізоляції поліція.

Скільки лікарень на Кіровоградщині готові будуть приймати хворих на коронавірус?

Наразі визначено 9 госпітальних баз. Центральна міська лікарня в Кропивницькому й Кіровоградська обласна лікарня готові до прийому хворих на коронавірус. Наразі готуємо до цього Центральну міську лікарню в Олександрії, а також центральні районні лікарні в Добровеличківці, Новоархангельську, Бобринці, Малій Висці, Новоукраїнці та Долинській.

Чи забезпечені лікарні всім необхідним?

Формуємо єдину базу, де щоденно буде моніторитись потреба лікувальних закладів в засобах індивідуального захисту, медикаментах та інших необхідних речах.

Нагадаю: у будні з 09:00 до 18:00 працює "гаряча" лінія Департаменту охорони здоров'я ОДА за номером (0522) 24-13-14. Також функціонують "гаряча" лінія МОЗ - 0-800-50-52-01, і "гаряча" лінія Центру громадського здоров'я МОЗ - (044) 425-43-54».