Позачергова сесія Світловодської міської ради подолала вето секретаря міської ради, яке він наклав на одне з рішень чергової сесії, та прийняла ще кілька важливих рішень 

На позачергову сесію міської прийшла достатня, для прийняття важливих рішень, кількість депутатів. На початку сесії депутати розім’ялися на питаннях щодо встановлення земельних податків. На черговій сесії це питання було провалене. Депутати геть не хотіли ні встановлювати нові, ні залишати податки на рівні минулого року. Так не мало бути, тому депутати все ж вирішили їх, податки, залишити на рівні минулого року.

Після цього депутати взялися за подолання вето секретаря міської ради Юрія Сапянова щодо питання «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, які здійснюються в звичайному режимі руху у місті Світловодську». Депутати у своєму прагненні були настільки переконливі, що тне тільки подолали вето, а й переконали Юрія Сапянова проголосувати за таке рішення.

Депутати внесли зміни до міського бюджету. Були виділені кошти на упорядкування сміттєзвалища, яке зараз почало нестерпно чадіти. Але справжнє чудо відбулося тоді, коли депутати погодили виділення коштів на закупівлю ДВОХ машин для вивозу сміття.

Для прийняття такого доленосного рішення депутатам знадобилося аж ЧОТИРЕ роки.

Вдалося проголосувати депутатам і рішення щодо виділення коштів на компенсацію теплих кредитів для ОСББ.
І як вишенька на тортик, на завершення сесії депутати прийняли рішення, аналогічне тому, стосовно якого подолали вето секретаря. Для чого? Думаю як запобіжник.

Вадим Степанець