Чергова сесія Світловодської міської ради, яка була перенесена з вівторка на четвер, пройшла в звичній напруженій атмосфері 

На початку сесії депутати прийняли рішення щодо бажаного варіанту створення ОТГ за участі міста, яке було направлене в ОДА для подальшого опрацювання.

Далі по порядку денному зі складу виконавчого комітету міської ради був виведений Дмитро Дмитришин. Отже, втратив посаду – на вихід. В той же час замінити члена виконкому від УКРОПу на іншого, запропонованого по квоті відповідною фракцією, не вдалося. Зауважу, що обговорення цього питання «розігріло» депутатів перед розглядом питання щодо відставки секретаря ради.

Щодо Дмитришина, то можливо при голосуванні депутати пригадали йому оте голосування за встановлення ялинки?

Питання відставки Юрія Сапянова розпочалося з дискусії щодо того, чи може секретар головувати підчас його ймпічменту. Після довгої дискусії щодо цього та нервових звинувачень групи ветеранів АТО, які звинувачували депутатів у заворушенні проти Юрія Сапянова, депутати провели таємне голосування. Проголосувало 23 депутата, але за відставку тільки 15.

Нічого не нагадує читачу?

Далі депутати знову активно подискутували по проекту з перевезень. Виконавчий комітет прийняв рішення щодо тарифу на пільгових маршрутках. Проїзд пенсіонерів ними залишається безкоштовним, але вартість проїзду для інших пасажирів, не пенсіонерів в цих маршрутках, виконком збільшив з 3,50 грн до 4,50 грн. Секретар ради це рішення призупинив та виніс його на сесію. Депутати взяли інформацію до відома та скасували рішення секретаря про призупинення.

Сьогодні депутати перейнялися проблемами ККП в питанні вивезення сміття. Для придбання машини для вивезення того самого сміття виділені кошти. За них можна буде придбати сміттєвоз тон на 20, який можна використовувати для чистки снігу.

Очікую гнівних коментарів від наших експертів із за кордону.

Позитивним моментом сесії є виділенні коштів на проведення зонування в місті. Це набагато спростить підприємцям та містянам отримання дозволів.

Нажаль, депутати не змогли встановити адекватні податки. То ж втрачаємо кошти.

З огляду на постійні дискусії навколо питань податків та земельних питань, можу констатувати погану підготовку питань до розгляду. Нажаль, секретар вважає, що він тут не до чого, а депутати спорять, гарячкують та чубляться.

Вадим Степанець