Позачергова сесія Світловодської міської ради була скликана та відбулася сьогодні

На неї прийшло 28 депутатів, але так багато було тільки під час вирішення одного питання. Потім кількість присутніх поступово зменшувалося.

Як на мене, то сьогодні ми прийняли кілька важливих рішень, які можуть посприяти вирішенню проблеми теплопостачання в місті.

Сесія наповнила фонд з надзвичайних ситуацій. Це важливо, тому що вирішення проблеми теплопостачання не набуло чітких часових рамок. До того ж, у всіх світловодців є передчуття, що попереду зима, яка може піднести неприємні сюрпризи.

Міські депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України, в якому просять особисто розібратися з нашою проблемою та надати місту необхідну допомогу. Зокрема, депутати просять Прем’єра надіслати до міста урядову комісію для перевірки технічного стану СП ТОВ «Світловодськпобіт» та визначення подальшої спроможності підприємства надавати якісну послугу з теплопостачання.

Депутати проголосували перерозподіл коштів для управління освіти. В результаті буде проплачений ремонт опалення в дитячому садочку та ті ж садочки отримають додаткові кошти на харчування.

Депутати подолали вето секретаря ради щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Саме для голосування по цьому питанню з’їхалися депутати, які є досить рідкими гостями на сесії.
Інші проекти не були підтримати депутатами.

Все про сесію тут.

Ї невелика ремарка. Тут у FB один активний дописувач запостив:

«Враження від перегляду соголняшней сесії: Все мушкетери!!! Куди ж поділися гвардійці??»

Хочу повідомити дописувача, що останнім часом на сесію сходяться і мушкетери, і гвардійці, і, навіть, інколи братки. Автору ж посту раджу частіше відвідувати засідання виконкому, членом якого він є, а то його скоро будуть не впізнавати.

Вадим Степанець