Позачергову сесію міської ради секретар Юрій Сапянов скликав на понеділок, але потім її перенесли на вівторок, на 14.00 

Очікувалося, що порядок денний буде присвячений початку опалювального сезону.

Тим більше, що на 13.30 зібрали голів фракцій. На ньому заступник голови ОДА Сергій Коваленко оголосив пропозицію щодо вирішення проблеми початку опалювального сезону. 

Після наради розпочалася позачергова сесія міської ради. На неї винесли два питання: про залучення світловодської міської ради до кримінального провадження в якості потерпілого та про визнання недійсним (нікчемним) та скасування рішення ради про вихід зі складу учасників СП ТОВ «Світловодсьпобут». Але рішення прийняті не були.

Депутати вирішили, що потерпілого має визначати слідство, а не сесія міської ради. Підтверджувати повноваження секретаря щодо представництва в суді теж не потрібно. Його повноваження визначені відповідними законами України.

Щодо другого рішення, то депутати не вважають нікчемним своє рішення щодо небажання в подальшому співпрацювати в рамках спільного підприємства з теперішнім партнером, особливо після його дій з реєстрацією на себе СП ТОВ «Світловодськпобут».

Далі на сесії депутати та присутні мешканці обговорили пропозиції Сергія Коваленка. Він запропонував вирішити проблему заборгованості приватного підприємства за рахунок бюджету. Пропонується попередньо сплатити за опалення шкіл та дитячих закладів міста з міського бюджету. Обласний бюджет сплатить наперед за опалення інтернатів. Районний бюджет сплатить наперед за свої організації. І міська рада має сплатити за приміщення, які не здані в оренду.

У депутатів та присутніх було багато питань з цього приводу.

Так, не зрозуміло, чи буде після цього гарантовано надана послуга і з якого числа. Керівник підприємства та власник на сесію традиційно не прийшли.

Були і інші питання. Всі можна переглянути на каналі міського голови.


Сесія не завершила свою роботу.

Вадим Степанець