ОКВП «Дніпро-Кіровоград» хоче обговорити чергове від вишення тарифу на водопостачання та водовідведення 

Сайт підприємства повідомляє, що 05 листопада 2019 року о 15 год. 00 хв. , в актовій залі за адресою: м. Кропивницький, вул. Озерна Балка 3а відбудеться відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Згідно з пропозицією, вартість водопостачання складатиме 16,91 грн., а водовідведення – 14,16 грн. Отже, у разі перегляду нового тарифу, згідно з розрахунками підприємства, куб води для його споживачів коштуватиме 31,07 грн.
Необхідність перегляду тарифу адміністрація водопостачального підприємства пояснює зростанням тарифу на електроенергію, що входить до структури тарифу на воду, та необхідністю погашення частини кредиту Світового банку на реконструкцію водопровідної мережі та відсотків за його користування .

Слід зауважити, що обговорення буде в Кропивницькому. Чи будуть обговорювати тариф з жителями та абонентами Знам’янки, Олександрії та Світловодська ОКВП не повідомляє. Можливо, просто думка жителів цих міст монополіста не цікавить.

Вадим Степанець