Виконавчий комітет міської ради Кропивницького погодив нові тарифи на централізоване теплопостачання КП “Теплоенергетик” для бюджетних установ, підприємств обласного центру та населення

Для перших із початком опалювального сезону він становитиме 2 232 грн за Гкал, для підприємств – 2279 грн за Гкал.
Населення платитиме 2 137,81 грн за Гкал. У будинках без лічильника – 55,73 грн за квадратний метр житла.

Міський голова Андрій Райкович стверджує, що висновки про збитковість попереднього тарифу та рекомендації щодо його перегляду надали в Держаудитслужбі.

Міська влада взяла на себе додаткові зобов’язання щодо 19 мільйонів гривень штрафних санкцій, накладених судом на колишнього орендаря цілісного майнового комплексу “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” через несвоєчасні розрахунки з “Нафтогазом” за спожитий газ.

Нагадаємо, що після кількох зривів опалювального сезону міська рада забрала з оренди ТОВ “ЦНТІ УНГА” цілісний майновий комплекс ДП “Кіровоградтепло” та передала його комунальному підприємству “Теплоенергетик”, однак разом із майном йому дісталися борги колишнього орендаря в понад 200 мільйонів гривень, 90 мільйонів з яких потрібно було сплатити для отримання номінацій на майбутній опалювальний сезон.

Хоча “Теплоенергетик” також має чималу заборгованість перед “Нафтогазом” і дотується з міського бюджету. Зокрема, вчора міськрада збільшила йому видатки на 2 мільйони 700 тисяч гривень.

Джерело: Без купюр