До кінця листопада буде готовий проект нового адміністративно-територіального поділу України

У парламентській фракції «Слуга народу» заявили, що децентралізація України, новий адміністративно-територіальний устрій нашої країни, буде поширюватися на всю територію, в тому числі, і на тимчасово непідконтрольні території Криму та Донбасу.

Під час інтерв’ю наданого агентству перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що адміністративно-територіальний устрій в межах децентралізації буде поширюватися на всю країну без виключення. Це буде стосуватися і тимчасово непідконтрольних територій Криму, Луганської та Донецької областей.

Крім того, він повідомив, що до кінця листопада буде готовий проект нового адміністративно-територіального поділу України, який разом із іншими законопроектами подадуть до Верховної Ради.

Нагадаємо, у партії «Слуга народу» пропонують провести реформу адміністративного устрою, в ході якої державні адміністрації замінять на префектури. Корнієнко розповів, що в ході адміністративної реформи передбачається «розширення повноважень влади на місцевому рівні і зменшення ролі таких елементів, як держадміністрації».

Джерело: Народна правда