«Нові горизонти» – так називається клуб для молоді, який відновив роботу у Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Клуб створено з метою сприяння особистому зростанню молодої людини, розвитку її психологічних якостей, необхідних для досягнення успіху у наш час.

Учасниками клубу стали студенти Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ. Це майбутні програмісти, технологи з обробки металів, електрики. Перше вступне заняття відбулося у приміщенні Світловодської міськрайонної філії. Розпочалося воно із знайомства з діяльністю служби зайнятості, соціальними послугами та новітніми технологіями пошуку роботи. Особливо зацікавила студентів Google-мапа з актуальними вакансіями по Світловодському району та місту. Під час першого засідання клубу молоді учасники активно обговорювали проблеми, з якими стикаються молоді спеціалісти при пошуку першого робочого місця, а також висловлювали свої очікування від роботи в клубі. Фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості переконані, що робота клубу сприятиме розвитку професійних якостей студентської молоді.

Джерело: Без купюр