Чергова сесія міської ради, яка розпочалася 24 вересня, нарешті, завершилася сьогодні, 4 жовтня

Хиткий кворум у 19-18 чоловік протримався протягом чотирьох годин, що дало можливість розглянути питання порядку денного та завершити сесію.

На початку сьогоднішнього засідання депутати послухали інформацію першого заступника міського голови Олени Балюк щодо ситуації з опаленням. Вона повідомила про те, що дії виконкому щодо скасування рішення про централізованого поставщика теплової енергії були здійснені згідно нового закону. Це не означає, що СП ТОВ «Світловодськпобут» не може поставляти теплоносій. Також Олена Балюк повідомила, що згідно з законом, старі договори на теплопостачання діють до 1 травня 2020 року. Щодо фінансових питань, то керівники СП мають віднайти ці кошти.

Депутати погодили кілька трансфертів та повернулися до вирішення нагальних фінансових питань. Шляхом перерозподілу коштів збільшено фінансування харчування в закладах освіти та виділені кошти на відрядження для працівників освіти. Нажаль, знову не збільшили фінансування працівникам виконкому.

Не змогли депутати прийти до спільної мови і в питанні фінансування утримання доріг в зимовий період, компенсацій за отримані «теплі» кредити та експертизи технічного стану ліфтів. Незважаючи на неодноразове повергнення до розгляду цих питань постійно недоставало одного голосу для ухвалення рішення.

Депутати проголосували два звернення. Одне до Президента України щодо з вимогою не допустити капітуляції перед Росією шляхом ухвалення «формули Штайнмайєра». Інше звернення стосувалося адміністративно-теротиріальному устрою. Депутати звернулися з пропозицією залишити Світловодськ центром району.