Колишній голова Мукачівської райдержадміністрації Закарпатської області Сергій Гайдай претендує на посаду голови Кіровоградської обласної державної адміністрації 

Це вказано в його декларації в реєстрі Національної агенції з питань запобігання корупції. Відповідаючи на запитання «Без купюр» про ймовірність очолити Кіровоградщину, Сергій Гайдай повідомив, що подав декларацію сьогодні зранку і що це може зробити будь-яка людина, яка претендує на цю посаду.

«Я б не хотів забігати наперед без рішення Кабінету міністрів і розпорядження Президента», – зазначив він.

Сергій Гайдай народився 6 листопада 1975 року у Сєвєродонецьку Луганської області.

У 2014 році закінчив Хмельницький економічний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит» і здобув кваліфікацію економіста.

В 2016-ому році призначений головою Мукачівської РДА. Депутат Мукачівської районної ради, обраний від «Блоку Петра Порошенка».

У листопаді минулого року колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на час перебування Сергія Гайдая у відпустці, в якій він працював над магістерською роботою, навчаючись у Національній академії державного управління, призначив тимчасово виконуючого обов’язки голови Мукачівської РДА. Під час представлення Москаль зазначив, що відпустка Гайдая – це тільки спроба відтермінувати неминуче звільнення, пов’язане зі скасуванням йому СБУ доступу до державної таємниці.

28 листопада 2018 року тодішній президент України Петро Порошенко звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА відповідно до пункту 2 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку із скасуванням допуску до державної таємниці. Пізніше Сергій Гайдай працював радником голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка й претендував на посаду його першого заступника. 9 вересня Ігор Бондаренко звільнив його з посади радника.

Сайт facenews відзначає, що Сергей Гайдай не был замечен в тесной связи ни с одним из политиков. В политических кругах имеет репутацию не договорного, принципиального руководителя. За это попал в немилость к официальным управленцам региона и теневым клановым руководителям области: Геннадию Москалю, кланам Балоги и Ланьо (в криминальных кругах известный как «Блюк». Поспособствовал увольнению Гайдая с поста главы Мукачевской РГА именно Москаль. Об этом Гайдай написал в своем Facebook:

«Москаль наконец добился своего. Никогда не держался за кресло, но работой доволен! Колоссальный опыт! Главное то, что могу прямо смотреть в глаза каждому жителю Мукачивщины!!!».

Инициировал аудит земельных ресурсов района, в результате которого вскрылась теневая схема местного нардепа Василия Петевки, фирмы которого бесплатно использовали тысячи гектар государственной земли.