Позачергова сесія міської ради вирішила бюджетно-фінансові питання, яки були перенесені з чергової сесії

Варто нагадати, що сесії передували два засідання постійних комісій: планово-бюджетної та комунальної. На першій, у розширеному варіанті, розглянули розподіл фінансів. Гроші, які були виділені на ремонт доріг та між дворових проїзди було вирішено витратити згідно черговості, яку визначить комунальна комісія. Засідання пройшли бурхливо, але продуктивно. Комунальна комісія змогла дійти згоди щодо черговості ремонту як доріг, так і дворових проїздів.
Тут, як член комісії, хочу зауважити, що саме при цьому скликанні вперше почали ремонтувати двори.

На позачасовій сесії депутати проголосували практично всі питання, крім заробітної плати для міськвиконкому. Не можу не погодитися з секретарем міської ради Юрієм Сапяновим. Таке ставлення до працівників виконкому призводить до плинності кадрів та неякісної підготовці документів.

Слід зауважити, що управлінню освіти додали 50 тис грн для оплати відряджень вчителям, які будуть підвищувати кваліфікацію уже в цьому році.

Слід відзначити, що на сесію відвідали обласні депутати Пащенко, Каспров та заступник голови облради Ігор Степура. Останній повідомив міським депутатам проте плани можливого переформатування районів в Кіровоградській1 області.
Міські депутати вирішили звернутися до обласних депутатів з пропозицією залишити м. Світловодськ центром одного з нових районів.