“Дніпро-Кіровоград” знову хоче підвищити тариф на воду, про це повідомляє прес-служба підприємства, посилаючись на нещодавнє підвищення тарифу на електроенергію

Це пов’язано з тим, пояснюють у “Дніпро-Кіровоград”, що з 1 липня було збільшено тарифи на електроенергію, а на водопостачання – ні. У результаті чого водоканали зазнали збитків.

У розрахунках нових тарифів відобразиться приріст вартості електричної енергії як складової нової вартості послуг водопостачання та водовідведення..

“Зараз ціна на електроенергію для населення і та, яку реалізують підприємствам, суттєво відрізняється. Наприклад, населення купує один кіловат на годину за одну гривню шістдесят вісім копійок. “Дніпро — Кіровоград” до здорожчання купував один кіловат за дві гривні одинадцять копійок, а після здорожчання це вже дві гривні шістдесят копійок. При такому тарифі загальний обсяг електроенергії для ОКВП «Дніпро – Кіровоград» коштував близько дев’яноста мільйонів гривень на рік, а з подорожчанням коштуватиме вже близько 115 мільйонів”, – прокоментував генеральний директор ОКВП “Дніпро — Кіровоград” Роман Ілик.

Точної суми розрахунку нових тарифів поки немає. Нагадаємо, що “Дніпро-Кіровоград” вже підвищував тарифи цього року. Якщо у 2018 році 1 м3 централізованого водопостачання коштував 10,656 гривень, а централізоване водовідведення – 9,54 гривень, то у червні за розрахунками централізоване водопостачання коштуватиме в середньому 14,72 грн., а плановий середньозважений тариф на централізоване водовідведення на становить 11,90 грн.

Джерело