Представник президента в Кабінеті міністрів А.Герус оголосив про внесення змін до системи нарахування комунальних послуг

Як Strou.net повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України, А.Герус запропонував зміни в системі нарахування субсидій на оплату комунальних послуг. Вони дозволять поширити субсидування ще на 1 мільйон сімей. Серед нових одержувачів пільг, в основному, будуть особи пенсійного віку (понад 70 років), так звана незахищена категорія, зазначили в Кабміні.

За словами представника президента, таке регулювання державою оплати комунальних послуг можливо. Оскільки не залежить від цін на газ. Деякі домогосподарства повинні користуватися субсидіями, оскільки ті бідні, але втратили на них право. Люди, які дійсно потребують допомоги, повинні її отримувати.

За оцінками відомства, субсидії зможуть отримувати ще не менше мільйона сімей, їм може бути надана адресна допомога. Серед цієї кількості, як уже повідомлялося, в основному будуть пенсіонери. Однак також будуть розглянуті і інші малозахищені групи населення.