Чергова сесія так і не змогла розглянути важливі фінансові, земельні та інші питання через демарш депутатів Опоблоку та інших фракцій, які примкнули до них після провалу голосування по відсторонення мера 

Питання відставки активно лобіювала фракція Ополоку та Партія пенсіонерів України, які прийшли з групою підтримки з числа індивідуальщиків.

Після проведення процедури голосування виявилось, що для прийняття рішення недостає двох голосів. Голова лічильної комісії депутат Анатолій Кучугурний був роздосадуваний. Він оголосив не тільки результати голосування, але й прізвища тих, хто не взяв участь у таємному голосуванні. Та чи було воно таємне? Анатолій Кучугурний заявив, що може назвати тих двох, хто поставив позначку біля «утримався» в бюлетені. А ще пан депутат вдався до образ колег, зокрема на мою адресу.

Хочу повідомити колезі Кучугурному, що я, на відміну від нього, регулярно ходжу на сесії та голосую за життєво важливі рішення. Я не ховаюсь від виборців, а зустрічаюся та розмовляю з ними. Саме так я робив в минулому році, коли мешканці перекривали рух, вимагаючи зробити дороги в Ревівському мікрорайоні. Нагадаю колезі, що гроші не виділяли, тому що на сесію не ходив втому числі і депутат від Ревівки Анатолій Кучугурний.

Після оголошення результатів вкрай розчаровані депутати почали покидати залу. Першими це зробила фракція Опоблоку.
Обласний депутат від Опоблоку Костянтин Каспров заявив, що фракція Опоблоку сесійний залишає зал і поверниться тільки тоді, коли інші депутати проголосують за відставку міського голови Валентин6а Козярчука.

Далі до них приєдналися інші. Нажаль, громадськість, яка до цього заповнила зал теж пішла із зали. Напевно, їх не цікавили інші питання життєдіяльності міста.

Вадим Степанець