Міський голова Валентин Козярчук на вимогу депутатів скликав позачергову сесію міської ради для подолання вето, яке він наклав 

На черговій сесії міської ради за ініціативи фракції ВО «Свобода» було проголосоване рішення щодо скасування конкурсу на управління будинками, які ще не перейшли в статус ОСББ. Міський голова Валентин Козярчук це рішення не підписав. Згідно закону депутати можуть подолати вето міського голови 23 голосами на позачерговій сесії. Необхідні підписи для проведення сесії були зібрані.

Крім подолання вето до порядку денного були внесені і фінансові питання.

На початку сесії депутати, нарешті, проголосували питання фінансової допомоги ККП. Отже, підстав для колапсу з вивезенням сміття немає.

Серед фінансових питань постало питання ремонту дороги по вулиці Комарова. Напередодні виборів колеги почали досить активно вболівати за відсутність нормальних доріг в місті, тому без дебатів не минулося. Кожний хотів довести виборцям, що саме він найкращий. Врешті решт компромісу досягли. Дорогу родити будуть.

Щодо вето, то його подолати депутати не змогли. Як запасний варіант, свободівці внесли на розгляд сесії питання з аналогічним проектом рішення, що й ветоване. Але воно теж не надрало голосів.

Думаю, що під час голосування колеги поступили правильно. Сьогодні існують великі проблеми з обслуговуванням будинків. Мешканці будинків очікують ремонту дахів, які протикали цієї весни. Є і інші проблеми. Далеко не всі готові створити ОСББ. Зволікання з визначенням кампанії управителя тільки погіршить стан справ. Щодо тарифу, то це питання додаткової угоди між мешканцями будинку та управителем.

По завершенню сесії група індивідуальників стала вимагати вирішення їхнього питання. З цього приводу вони поспілкувалися з міським головою.

Вадим Степанець