Сьогодні, після прес-конференції очільника партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова, на питання журналістів також відповів кандидат у нардепи по 99-му виборчому округу від ЗЕ Олександр Дануца

На питання хто ще в Кропивницькому має стосунок до ЗЕ-команди, Дануца сказав, що це Анна Зарічна, яка була довіреною особою кандидата у президенти Володимира Зеленського, а нині є уповноваженою від партії по 99-му округу. ЗЕ-офіс у Кропивницькому координує Ліка Кожа, редакторка журналу «Ланруж».

На питання, чи входять до команди депутат міськради Кропивницького Ігор Волков (обирався у депутати від «Парті регіонів» та «БПП»), який був присутній на прес-конференції та підприємці Павло Штутман та Євген Бахмач, на заводах якого сьогодні побував Разумков, Дануца сказав, що всі вони активно підтримують зміни в країні.

«Волков підтримує з першого дня (очевидно старту передвиборчої кампанії – авт.). Я не можу сказати, чи він у ЗЕ-команді, це його запитайте, але з першого дня він працює. Я знаю, що вони (Штутман, Бахмач і Волков – авт.) підтримують активні зміни в країні, а за кого голосували чи підтримують, я не знаю. Якщо йдеться про формальну сторону питання, вони не є членами партії», – сказав Дануца.

Також у команді Ірина Коваленко, яка балотувалася до міськради від «БПП» та є директором ТОВ «Центрмедіаком», що пов’язане з підприємцями Миколою і Ларисою Онул та котре оскандалилося із видачею 231 журналістського посвідчення особам під час парламентських виборів 2014 року.

Зі слів Дануци, пані Ірина є керівницею його виборчого штабу. На питання, чи її дотичність до Онулів свідчить про їхній вплив на ЗЕ-команду, Дануца не сказав нічого конкретного, зіронізувавши, що й він має стосунок до підприємців, бо, мовляв, йому подобається Дендропарк, який знаходиться в їхній оренді.

До слова, у Дендропарку біля інсталяції у вигляді серця Дануца проводитиме зустріч з виборцями.

Разумков про політичне минуле Дануци:

"Якби брали кандидатів з дитсадку, бекграунду не було б"

Джерело: Без купюр