Чергова сесія міської ради пройшла в «теплій» обстановці, але з позитивним, по великій більшості, питань

На чергову сесію міськради, крім депутатів, прийшли і представники громадськості. Це представники мешканців з вулиці Комарова та індивідуальників. У них та депутатів були претензії до міського голови Валентина Козярчука.

Основні вимоги присутніх. Індивідуальники звинуватили міського голову в тому, що виконавчий комітет надав їм дозвіл на від’єднання від централізованого (!!) та вимагали, щоб Валентин Козярчук вирішив питання скасування нарахувань, які робить їм СП ТОВ «Світловодськпобут».

Представники жителів вулиці Комарова вимагали від мера та депутатів вирішити питання капітального ремонту їх вулиці.

Депутати опозиційної групи вимагали всього: відставки мера, вирішення питання індивідуальників, виділення грошей на вулицю Комарова та на вирішення окремих проблем виключно на їхніх округах. Відчувається холодний подих виборів!

Пристрасті розпалилися. На килим визвали генерального директора СП ТОВ «Світловодськпобут». Індивідуальники висловили на його адресу все, чи майже все, що думають про нього. У депутатів до більше цікавило питання боргу СП Нафтогазу у 97 млн грн. та позов СП до Світловодської міської ради у 2 млн грн.

Міський голова пропонував депутатам внести до порядку денного рішення щодо вирішення вимог протестантів. Депутати ж пропонували це зробити самому меру.

До 14 години сесія реально так і не розпочалася. Валентин Козярчук оголосив перерву, після якої сесія запрацювала.
До порядку денного внесли питання щодо визнання роботи міського голови, як представника в СП ТОВ «Світловодськпобут» незадовільною та призначити нового представника, якого опозиційні депутати пропонували вирішити потім, згодом.

Депутати скасували рішенні виконкому щодо проведення конкурсу управителя.

Справжні баталії розгорнулися навколо корегування бюджету. Грошей не хватає. Окремі депутати пропонували забрати гроші з ремонту дворових проїздів, щоб фінансувати там, де потрібно саме йому. І це при тому, що комунальна комісія ще рік назад склала черговість ремонту доріг та між дворових проїздів.

Із неприйнятого. Депутати не прийняли ставки податків,які б наповнювали бюджет. Не прийняли порядок відключення від централізованого опалення. Не прийняте рішення щодо реформи вторинної ланки медицини.

За рішення щодо визнання роботи міського голови, як представника в СП ТОВ «Світловодськпобут», незадовільною та призначити нового представника, якого опозиційні депутати пропонували вирішити потім, згодом отримало 14 голосів. Не пройшло.

Відео з сесії частина 1, 2, 3.

Вадим Степанець