Print

Кіровоградські аудитори виявили низку порушень на майже 8 млн грн в управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради

Як повідомляє прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, під час проведення ревізії за період з серпня 2016 року по березень 2019 року виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 206,3 тис. грн та неефективне використання бюджетних коштів на загальну суму 6884,9 тис. грн.

Зокрема встановлено, що управлінням освіти по дошкільним навчальним закладам здійснювалось понаднормове списання продуктів харчування на загальну суму 128 тис. грн.

Поряд з цим, встановлено недоотримання доходів бюджетом внаслідок неперерахування до бюджету коштів від перерахунків заробітної плати на суму 77,1 тис. грн та нестачу матеріальних цінностей в сумі 0,9 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат в сумі 128,9 тис. грн.

Крім того, встановлено неефективне використання бюджетних коштів на загальну суму 6884,9 тис. грн, в тому числі внаслідок завищення штатної чисельності посад заступників директорів з виховної роботи - 347,5 тис. грн, утримання малокомплектних шкіл - 3876,9 тис. грн. та організації харчування учнів 1-4 класів з недотриманням вимог законодавства - 2660,5 тис. грн.

Через порушення законодавства з фінансових питань на 15 посадових осіб складено протоколи про притягнення їх до адміністративної відповідальності. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Про результати ревізії проінформовано Світловодську місцеву прокуратуру.

Джерело: Гречка

Hits: 585