Чергова сесія Світловодської міської ради знову не обійшлася без політичних ігор депутатів 

Перед початком сесії уже традиційна політична розминка за участі прихильників індивідуального опалення. Вони, вкотре, вимагали від міського голови Валентина Козярчука, щоб той негайно вплинув на керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут» у вирішенні їхнього питання. До індивідуальників приєдналися інші критики міського голови.

Після розминки розпочалася сесія міської ради. Депутати вирішили розгляд найбільш спірних, бюджетні, питаннь перенести на кінець сесії. Хотіли спочатку безпроблемно вирішити земельні та податкові питання, але пощастило не всім. Час від часу депутати гралися у гру «18 чи 17», «достатньо чи ні».

Отже, коли черга дійшла до питань, які пов’язані з бюджетом, то депутатські ігри були в самому розпалі і міські депутати неготові були щось вирішувати. Не допомогла й годинна перерва. Кворуму вже не було. Що буде завтра – невідомо.

Сумно це все. Сумно, тому що певні депутати свої власні політичні амбіції ставлять вище пріоритетів мешканців міста. Ім би погратися, а не вирішувати міські питання.

Вадим Степанець