Після попередньої, більш-менш продуктивної сесії міської ради чергова, лютнева, знову перетворилася з робочого органу з вирішення проблем міста на поле для ігр депутатів навколо політики

Зранку нічого не віщувало про те, що сесія знову не буде нормально працювати, але це все ж сталося. Депутати організовано пройшли час депутатських запитів та відповідей на них. Але далі почалися ігри навколо чисел 17 та 18. Для того, щоб рішення було прийняте, потрібно, щоб за нього проголосувало більше половини депутатів. У нашій міській раді при складі 34 депутата це 18.

На попередній сесії міської ради рішення щодо міського бюджету було проголосоване 17 голосами. Пролунала думка, що у випадку, коли депутат Леонід Пащенко подав заяву щодо складання повноважень в зв’язку з переходом до обласної ради, то 17 голосів і буде більше половини від 33. Зауважу, що тоді депутати проблему 17 та 18 голосів не обговорювали. Було декілька реплік, але не більше. Всі інші рішення депутати голосували.

Сьогодні ж все пішло по-іншому. Депутати почали жваве обговорення проблеми 17/18 та висунули ультиматум щодо негайного переголосування бюджету. В іншому випадку певна кількість взагалі відмовилася голосувати а згодом пішла із залу. В результаті сесія не завершилася. Ну, все це дуже схоже на домашню заготовку.

Нажаль, в міській ради знову розпочалися ігри навколо політики, тому що політикою таку поведінку не назвеш, замість того, щоб вирішувати нагальні проблеми міста.

Вадим Степанець