Депутати на позачерговій сесії міської ради двічі відмовилися надати фінансову допомогу Міському комунальному підприємству «Комбінат комунальних послуг»

Позачасова сесія Світловодської міської ради відбулася 16 грудня, на другий день після Різдва Христова за обрядом західних християн. Втім, ні великий снігопад, ні свято на позитивне голосування не вплинули.

Так під час очікування депутатського кворуму громадський активіст Цьома звернувся до міського голови. Його цікавило, чому площу перед будинком міськвиконкомом очистили трактором, «як для параду», а вулиці очистили не всі. Валентин Козярчук повідомив, що це зроблено для того, щоб містяни змогли прийти з дітьми до святкової ялинки,а вулиці будуть і далі чистити від снігу. Активіста відповідь не задовольнила та він поставив інше питання. Його цікавило, чому агрегати для прибирання снігу, які закупили для комунальних підприємств минулого року, чистять де завгодне, але не на площі (?).

На порядок денний було винесено п’ять питань, але пощастило не всім. Прихильно депутати поставилися тільки до змін у бюджеті 2018 року. Депутати не затвердили програму економічного розвитку на 2019 рік, відмовили у затвердженні програми фінансової підтримки КК, не пощастило бюджету на 2019рік.

Депутат Ярослав Чаричанський запропонував все ж надати фінансову допомогу ККП на суму заборгованості по зарплаті. Це десь 400 тис гривень, але й це питання не пройшло.

Мотивацію не голосування за це питання голова фракції Свободи Олександр Молчанов пояснив тим, що в місті колапсу, про який говорив на минулій сесії міський голова, не сталося: світло ввечері горить, дороги від снігу чистяться.

Депутат Марк Сіромаха повідомив про те, що до нього звертаються мешканці міста із скаргами про те, що батареї централізованого опалення протягом останніх тижнів часто бувають ледь теплими. Міський голова Валентин Козярчук запропонував в таких випадках складати відповідний акт та направляти його до виконкому.

Вадим Степанець