Довгоочікувана та така необхідна чергова сесія міської ради розпочалася, але не завершилася 

Депутати на сесію збиралися досить мляво. Прийшло двадцять два, але чисельність постійно змінювалася. На порядку денному велика кількість питань, більшість з яких перейшли з минулої, чергової, сесії. Це стосується земельних питань. Крім того, на сесію винесені питання затвердження програм у різних сферах суспільного життя, фінансові питання, бюджет на майбутній рік тощо.

Міський голова закликав депутатів плідно попрацювати, відкинувши політичну заангажованість. Втім, до заклику не прислухалися.

З трьох питань, які виносило на сесію УЖКГ, пощастило тільки Програмі організації громадських робіт на 2019-2020 роки. Програмі благоустрою та програмі реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста не пощастило.

Але найменше пощастило Комбінату комунальних послуг. Грошей йому не дали. Наговорили з цього приводу багато, але проблема залишилася.

Підприємство реально потребує фінансової допомоги. Це приблизно 1 мільйон гривень. Чому не дали? Зокрема, мені незрозуміло. З довгих, емоційних виступів депутатів та громадських активістів важко зрозуміти чому не дають грошей, коли вони потрібні. Про це просив і керівник підприємства і головний бухгалтер ще під час засідання профільної комісії. Але валили все до купи.

Здивували противники надання допомоги: не слухають інших, перебивають, звинувачують у тому, що їх не підтримують.
На мою думку, гроші потрібно виділяти. У рішенні можна зобов’язати керівника прозвітувати про витрачання цих грошей. Існує проблема в керівництві. Її потрібно відокремити від фінансової вивчити та розв’язувати. Все інше – від лукавої політики.

Депутати затвердили Програму фінансової підтримки громадських організацій та внесли зміни до міського бюджету 2018 року.

Чи то обговорення фінансування ККП негативно вплинуло на депутатів, чи ще щось, але далі голосування по багатьом питанням пішло якось наперекіс. Міський голова оголосив перерву на дві години.

О 16.00 на продовження сесії прийшли лише 14 депутатів.

 

Вадим Степанець