Сьогодні, 10 грудня, світловодська міська рада таки провела позачергову сесію міської ради, вирішив одне стратегічне питання

Нарешті депутати зібралися на позачергову сесію міської ради, на якій розглянули два стратегічних питання, які стосувалися реформи медичної сфери та житлово-комунального сектору.

Як уже відомо, в Україні проводиться медична реформа. Зі скрипом, під постійною критикою, але проходить. У рамках реформи, в місті Центр первинної медичної допомоги. Наступним кроком потрібно було реорганізувати центр в комунальне некомерційне підприємство (КНП). Це відкривало можливість в 2019 році фінансувати медичний центр через Національну службу здоров’я. В іншому випадку місто мало фінансувати заклад із свого бюджету. Депутати довго не наважувалися на такий крок. Все хотіли фінансувати із міського бюджету, але, все ж погодилися на фінансування від держави.

Знову не повезло Комбінату комунальних послуг. Він не отримав фінансової підтримки. З таку підтримку проголосували всього 16 депутатів. Всі інші мають різні вимоги до директора ККП, іправління економіки, міського голови тощо.

Більше на каналі Міського голови.