Сьогодні, відбулися дві сесії міської ради. Чергова, 56 та позачергова – 57. Першу швидко закрили та проспівали Гімн, після цього відкрили 57, позачергову, знову проспівали Гімн 

Така ситуація сталася після того, як 20 листопада більша частина депутатів обурилася на те, що на сесію прийшли містяни та заповнили сесійний зал. Обранці перейшли до Міського палацу культури, де вирішили провести свою сесію, обравши для цього свого головуючого. Поділивши залишки бюджетних грошей, вони повідомили міського голову Валентина Козярчука, секретаря міськради Юрія Сапянова та депутатів, які готові були працювати публічно, в присутності містян, про те, що вони вже все зробили та закрили сесію. Депутатська більшість вимагала від міського голови підписати їх рішення. При цьому, слід зауважити, що більшість не розглянула земельні та інші важливі питання.

Керівники ради та депутати меншості не погодилися з такою постановкою питання та запропонували все ж провести чергову сесію у звичайний спосіб. Але не вийшло. Більшість горда та не може переступити через свою гордість.

В цей час до міста надійшла медична, освітня та соціальна субвенція. Це кошти державного бюджету. Якщо не прийняти, то їх розподілять іншим.

Допомогти вирішити проблему приїхав до міста перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко. О 9.45 він запросив на зустріч депутатів. Після довгих перемовин, вирішили закрити 56 сесію в сесійній залі та відкрити позачергову, 57.

В результаті голосування депутати виділили гроші на зарплату працівникам міськвиконкому, виділили кошти на протипожежний захист закладів освіти, та розібралися з субвенціями.

Не набрала достатніх голосів пропозиція ВО «Свобода» щодо того, щоб викупити частку СП ТОВ «Світловодськпобут» у ТОВ «Політрейд».

Депутати втрете проспівали Гімн та закрили сесію.

Інші, не розглянуті питання, перейшли на грудневу сесію.

Вадим Степанець