В зв'язку з подорожчанням газу (на 23,5%), автоматично в Україні відбудеться збільшення ціни за гаряче водопостачання і тепло. Жителям деяких міст України вже збільшили ціну за тепло, інших українців тільки чекає нове подорожчання.

За словами Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, тепло для українців має подорожчати, в середньому, на 16%. Глава уряду заспокоїв громадян з приводу різкого збільшення ціни за тепло.

Однак, в деяких регіонах місцева влада вирішила по-своєму розрахувати вартість опалення. З чуток, ціну за тепло хочуть підвищити на 72%. Ситуація в регіонах різна, місцеві органи управління по-різному розраховують витрати на обігрів квартир і виставляють різні рахунки.

Наприклад, обігрів звичайної «двушки» в минулому опалювальному сезоні обходився в середньому на 1800-1900 гривень. У новому опалювальному сезоні сума збільшитися до 2800-2900 гривень.

Експерти рекомендують різними способами знижувати вартість споживаної енергії. За рахунок утеплення житла і меншого споживання «блакитного палива», електроенергії та води, вдасться заощадити і повернутися до колишнього рівня.

Джерело: News UA