За результатами засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради трудовий колектив СП ТОВ «Світловодськпобут» вирішив розпочати акцію протесту.

Сьогодні, на чергове засідання виконкому знову було винесене питання про встановлення СП ТОВ «Світловодськпобут» скоригованого тарифу на теплову енергію її виробництво, транспортування, постачання та послугу з централізованого опалення. І знову це питання не набрало достатньої кількості голосів.

Після голосування керівник СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський повідомив про те, що в цьому випадку колектив підприємства з 11 листопада розпочинає акцію протесту. Це рішення колективу пов’язане з тим, що працівники не можуть отримати тієї зарплати, яку їм гарантує українське законодавство. Подаю текст звернення.

Не вистачило сьогодні й голосів для прийняття рішення про демонтаж некапітальної споруди на розі вул. М. Грушевського-Будівельників, яка належить фізичної особи-підприємцю. Невистачило двох голосів. Ці члени виконкому вважають що для такого рішення протоколів поліції та управління економіки замало. Тож, хай і далі незаконно торгують алкоголем.

Вадим Степанець