На вівторок міський голова Валентин Козярчук знову скликав чергову сесію. Але опозиційні до мера депутати знову не з’явилися.

Чергова сесія мала вирішити низку важливих питань, які пов’язані з життєдіяльністю міста та його мешканців. Але не вирішила, тому що депутатська опозиція знову проігнорувала сесію. Вони послідовно притримуються своєї лінії – чим гірше для містян, тим краще для них. Якщо я не правий,то чому не прийшли?

Знову замість сесії відбулася словесна розминка. Міський голова повідомив, що депутатська хвороба «заразила» й членів виконкому. В понеділок не було прийняте рішення щодо корегування тарифу на опалення. Пропонувалося, у відповідності з підвищенням мінімальної зарплати, встановити 38,44 грн за квадратний метр. Це менше ніж на Власівці, де тариф 40 грн та Кропивницькому – 47 грн.

Рішення не прийняте. Втім, хочемо ми чи ні, але корегування тарифу прийдеться робити. Як відомо, Кабмін підвищує ціну на газ, який складає 80% тарифу.

Традиційно, під час розминки, депутат Андрій Маліцький подискутував з міським головою. Цього разу на освітні теми. Міський голова наполегливо пропонував пану Андрію провести засідання комісії з приводу довгої хвороби та відсутності на роботі начальника управління освіти, а депутат, в свою чергу, хотів знати, чому не заплановані гроші та протипожежні заходи в дитячі садочки. Більше про це на You Nube-каналі міського голови.

Після, майже годинного чекання, зібрання розійшлося.
Уже після закінчення представники перевізників, які прийшли на сесію, почали висловлювати невдоволення щодо того, що депутати не провели сесію. Правда, вони це висловлювали тим депутатам, які прийшли на сесію.

Відразу хочу повідомити виборців округу № 16, що я на сесії прихожу і готовий розглядати усі питання, які в порядку денному. Також на сесії були депутати від УКРОПу, Народного контролю, Свободи, по одному від Самопомочі та Батьківщини.Вадим Степанець