Все частіше те частіше у мене виникає таке питання, коли я прихожу на засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Хочуть цього, чи ні, але усі жителі України приймають участь у політичному житті. Участь різна. Хтось приходить, або не приходить до виборчої дільниці та голосує, чи не голосує. Хтось йде до виконавчої представницької, чи законодавчої влади. Це нормальний процес. Складовими політичного процесі є прийняття законів та рішеннь щодо розвитку суспільства та вирішення суспільних проблем.

Світловодська міська рада при формуванні виконавчого комітету підійшла с точки зору партійності та обрала до нього своїх представників. В результаті цього, виконком часто не приймає, або затягує прийняття рішень, які потім негативно впливає на життя міської громади. Чим в таких випадках керуються члени виконкому політичною доцільністю, чи прагматизмом? Кожного разу по-різному.

Сьогодні, на черговому засіданні, розглядали декілька важливих, для життя громади, рішень.

Члени виконкому прийняли важливе рішення щодо закупівлі енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг для трьох шкіл та трьох ДНЗ. Це дасть можливість зробити важливий крок у напрямку енергозбереження.

Нарешті, громадській організації «Клуб любителів танцю Денс ф’южн» надали дозвіл на укладення договору погодинної оренди нежитлових приміщень для здійснення своє, такої корисної, діяльності.

Можливо несподівано, але сьогодні встановили новий тариф на вивезення сміття. Для мешканців він складе 12,95 грн.
Не повезло СП ТОВ «Світловодськпобут» йому поки що не скоригували тариф виробництво теплової енергії.

То прагматизм, чи політична доцільність – вирішуйте самі.

Для довідки.

«Прагматизм — доктрина або, скоріш, світогляд, що ставить усе знання і правду у пряме відношення до життя та дії; прагматизм судить про значення ідей, суджень, гіпотез, теорій і систем відповідно до їхньої здатності задовольнити людські потреби та інтереси у соціальний спосіб». Вікіпедія

Вадим Степанець