Міська рада дещо змінює формат відзначення державних свят. Так відбулося і з відзначенням двох знакових, для України, - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Про церемонію підняття прапора України та про заходи 24 серпня на День Незалежності України ми вже повідомляли. Але тільки цим урочистості цього року не завершилися.

23 серпня відбулися цікаві на значимі події. У військовому комісаріаті міський голова Валентин Козярчук вручив відзнаки Президента України за бойові заслуги учасникам військового конфлікту на сході України.

В це же день біля Міського палацу культури відбувся відкриття «Алеї рушників», «Мистецького ярмарку» та «Конкурсу вишиванки».

 

Думаю, що «Конкурс вишиванки» особливо сподобався дітям. Саме вони склали переважну більшість складу конкурсантів.

 

Цього ж дня, о 21годині, відбулося Громадське віче в пам’ять про Героїв, які віддали своє життя за Україну. Віче відбулося біля банерів Героїв Небесної Сотні. Присутні згадали світловодців, які віддали своє життя за збереження суверенітету рідної батьківщини. Герої не вмирають. Вони живуть вічно в наших серцях.

 

У суботу та в неділю продовжилися заходи із святкування Дня Незалежності України.

25 серпня в Хмельницькому мікрорайоні, біля магазину «Маркетопт», відбувся тематичний концерт, присвячений 27-й річниці проголошення незалежності України. В рамках святкової програми, відбулась музична творча програма «Співаємо разом» за участі вокалістів світловодської сцени.

 

26 серпня уже в Заводському мікрорайоні нашого міста відбувся святковий концерт, приурочений 27-й річниці проголошення незалежності України. Для гостей свята була представлена святкова програма, за участі зірок світловодської сцени, а також організована дитяча ігрова програма з веселими аніматорами. Для дітей це стало справжнім веселим та яскравим святом, яке ще довго буде викликати позитивні емоції.

 

 

У заходах активну участь взяли міський голова Валентин Козярчук та заступник з гуманітарних питань Ірина Щербина. Така активність міського голови, у порівнянні з попередниками, є значно більшою та позитивною.

У такому підході до святкуванні є як прихильники, так і критики. Але,погодьтеся, це вже не стандарт. Йде пошук нового формату.

Вадим Степанець