Сьогодні відбулася сесія міської ради, яку не змогли провести у квітні. Сесія тривала менше двох годин та була результативною.

Сьогодні, о 10.00, в сесійній залі відбулася сесія міської ради. На порядку денному були питання, які не були вирішені на попередній, квітневій сесії. Депутати попрацювали плідно, прийнявши позитивні рішення по більшості питань.

На початку депутати підтримали звернення Олександра Молчанова до Верховної Ради України щодо прийняття антиолігархічних законів.

Традиційні депутатські звернення та відповіді на них було вирішено перенести на наступну сесію, тому депутати відразу перейшли до нагальних питань.

Депутати затвердили багатостраждальні програми, які не один раз виносили на сесію. Серед них була і програма впровадження системи енергомоніторингу та енергоменеджменту, яку я виносив на розгляд протягом попередніх трьох місяців.

Вирішене питання фінансової підтримки громадських організацій ветеранів війн. Але тільки однієї. Фінансування іншої вирішено розглянути після уточнення кошторису на наступній сесії.

Депутати затвердили зміни до Програми благоустрою міста. Це надасть можливість продовжити фінансування ремонту доріг, тротурів та між дворових проїздів.

Досить плідно попрацювали депутати над вирішенням фінансових питань. Виділені кошти на Центр первинної медичної допомоги, що дасть можливість придбати необхідну огртехніку для організації роботи медиків.

Депутати затвердили співфінансування програми «Нова українська школі», та прийняли субвенцію на інклюзивну освіту.
Управлінню сім’ї, молоді та спорту надали додаткові кошти для проведення спортивних змагань.

Депутати не погодилися з проектом управління освіти щодо створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської міської ради. Запропоновано привести документи про створення у відповідність з вимогами керівних документів.

Сесія вирішила низку земельних питань, затвердила план роботи міської ради та присвоїла звання почесного громадянина міста.

Більше на відео сесії міськради

Вадим Степанець