Сьогодні відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Рада, яка працює, згідно постанови Кіровоградської ОДА, спрямовує свою діяльність на розвиток патріотичного виховання молоді.

На засіданні, під головуванням заступника з гуманітарних питань Ірин Щербини, був опрацьований план робіт на рік. Основним його завданням наслідування та збереження українських традицій, залучення молоді до спортивних змагань на місцевому, обласному та Всеукраїнському рівні.

Починаючи від сьогодні, члени ради з питань національно-патріотичного виховання почали активну організаційну роботу над міський конкурсом «Сокіл-Джура». Дані змагання відбудуться 17 та 18 травня на базі стадіону Світловодської школи №3 та в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. Також, 21 квітня світловодські спортсмени візьмуть участь у Відкритому Чемпіонаті центрального регіону України з військово-спортивних багатоборств, який відбудеться у місті Знам’янка.

Слідкуйте за новинами координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Долучайтеся та підтримуйте молодь.

Прес-служба міського голови