Але комунальні служби справляються з викликами природи. А от тутешні силовики з довіри градоначальника вже вийшли. А Гриценко – молодець!

Що-понеділкову оперативку керівників виконкомівських структур міський голова Валентин Козярчук розпочав з відвідин 14 березня Світловодська нардепом, лідером партії «Громадянська позиція» та, вірогідно, одним з кандидатів на українського президента на найближчих виборах Анатолієм Гриценком. Розповідаючи про його чесноти, як приклад, Козярчук розповів про те, як Гриценко, будучи міністром оборони України (2005-7 рр.), попри вихідний день, скористався своїм службовим автом – син у нього захворів. А вже у понеділок виписав сам собі квитанцію і сплатив гроші за оце саме використання свого авта у неурочний час. І вже у наступному місяці міністерські генерали, взявши за приклад господарський вчинок свого шефа, скоротили видатки на експлуатацію своїх службових лімузинів. Уп’ятеро!

Стосовно фінансових та бюджетних питань, то, як з’ясувалося з доповіді начальника фінуправління Наталії Яременко, з початку березня до бюджету надійшло 4,5 мільйона гривень (план березня – 8,6 млн. грн.), що становить 51,8%. Тобто, до кінця місяця треба зібрати ще 4,1 млн. грн. А ще пані Наталія не оминула розповісти про колегію Департаменту фінансів ОДА, яка відбулася минулої п’ятниці. Тут, сказала фінансистка, Світловодськ, чи не вперше, не було згадано у негативному ключі. Ба, більше, наше місто обласні урядники ставили за взірець іншим – як дисциплінованого платника за спожиті енергоносії. Також доповідачка переказала вимогу області до розпорядників бюджетних коштів суворо дотримуватися вимоги 28 статті Бюджетного кодексу оприлюднювати у паперових ЗМІ звіти про виконання Паспортів своїх бюджетних програм. Щоби прозорість була!

Звісно, за нинішнього погіршення погодних умов, увага градоначальника акцентувалась на комунальних службах. А так, як дороги розчищаються від снігу ретельно, він подякував комунальників, у першу чергу – директора КП ККП Олександра Плахотнього і начальника УЖКГ Віктора Самоляка. А ще схвального мерського слова удостоїлась начальниця управління молоді та спорту Неля Брусенцева – за чистоту і порядок у міському спорткомплексі та за якісну експлуатацію басейну у цьому ж спорткомплексі, де мер залюбки поплавав цими вихідними. А от правоохоронці викликали у нього праведний гнів. До того ж жодний з них на дану нараду не з’явився. І нагадуючи про те, що завтра, 20 березня, має відбутися чергова сесія міськради, пан Валентин наголосив на необхідності обов’язково бути присутніми на ній прокурора, начальника поліції і начальника слідчого відділу. Звітувати будуть!

«Питання будуть дуже серйозні. Я буду піднімати питання щодо їхнього подальшого перебування своїх посадах. Мене такі керівники силових структур не вла-што-ву-ють!», - саме так, ділячи останнє слово по складах, процідив градоначальник.

Не вельми втішною стала інформація начальника управління економіки Марії Дмитренко: тутешні перевізники офіційно поставили «білий дім» до відому, що від 19 березня вони припиняють перевезення громадян пільгових категорій. Причини – зволікання виконкомом із затвердженням нового тарифу на перевезення по місту (орієнтовно 5,5 грн. з пасажира) і брак кваліфікованих шоферів. У пошуках кращої долі, розбігаються вони хто-куди.

Віталій Асауленко