На цьому тижні в світловодську відбулася приємна подія. 16 лютого в Заводському мікрорайоні відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ».

В приміщенні відбувся капітальний ремонт. В амбулаторії працюватимуть три лікарі, шість медичних сестер та два реєстратори. Первинну медичну допомогу тут отримуватимуть 3800 мешканців мікрорайону.

Урочистості пройшли за участі міського голови Валентина Козярчука, заступника міського голови з гуманітарних питань Ірини Щербини, депутатів Світловодської міської ради та громади міста.

 

Під час виступу Валентин Козярчук зазначив, що медицина є одним з пріоритетних напрямків роботи міської ради та побажав амбулаторії успішної роботи, результатом якої стане здоров’я світловодців.

Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ» Людмила Шумейко повідомила, що з міського бюджету виділили 805 тис.грн. на капітальний ремонт приміщення та оснащення амбулаторії. Вона закликала пацієнтів звертатися в амбулаторію не лише тоді, коли їм зле, а й тоді, коли вони почуваються добре, тому що медицина повинна бути профілактичною.

 

Після офіційної частини, міський голова Валентин Козярчук попілкувався з мешканцями мікрорайону. Жителі мікрорайону активно ставили питання щодо вирішення важливих питань життєдіяльності.

Наш кореспондент

Фото прес-служби міського голови