Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради. На засідання виконкому було винесено низку важливих питань.

Члени виконкому позитивно поставилися до звіту з виконання бюджету за 2017 рік.

Позитивні рішення прийняли члени виконкому з питань надання допомоги мешканцям міста.

Невдачу спіткала окремі проекти рішень, які виносив на розгляд головний архітектор міста Сергій Батящов. Вони були підготовлені погано, тому пішли на доопрацювання.

Не виникло питань у членів виконкому рішення щодо надання дозволу УЖКГ на знесення дерев, а от програма розвитку УЖКГ голосів не назбирала. Категорично проти виступив член виконкому від ВО «Батьківщина» Микола Сопільняк. Він незадоволений тим, що в місті відсутній інспектор з благоустрою. Пан Микола є найактивнішим прихильником введення цієї посади. За його твердженням, ввести цю посаду перешкоджали та перешкоджають начальник УЖКГ Віктор Самоляк та бувший заступник з питань ЖКГ Сич.

В своїй палкій промові Микола Сопільняк висловив все, що він думає з цього приводу та категорично відмовився голосувати на програму розвитку благоустрою, навіть, після того, як йому повідомили, що в тому, що відсутня ця посада винні депутати, які не змогли за неї проголосувати. Так і хочеться перефразувати відомий анекдот про логіку.

«На книжній полиці стояли дві книги. Тоненька – «Логіка» та товстення – «Логіка Миколи Сопільняка. Том І »

Далі члени виконкому проголосували проекти управління економіки. Серед них і дозволи на оренду комунального майна, а це поповнення міського бюджету.

Вадим Степанець