Міський голова Валентин Козярчук провів першу, в цьому році, нараду з надходження податків до бюджету міста.

Міський голова поінформував учасників наради про результати сесії міської ради та про приємну новину – прийняття бюджету. Тепер його необхідно наповнювати. На думку міського голови депутати зробили велику помилку, коли не погодилися з підвищенням податку. Депутати попарилися, я бюджет втратив. Особливо міського голову вразило рішення депутатської більшості не надавати ТОВ «Techno Development System» в оренду землю. Начальник управління економіки Марія Дмитренко додала, що в наслідок цього бюджет недоотримає 500 тис грн.

Представники фіскальної служби повідомили, що вони не очікують зменшення надходжень до бюджету та скорочення кількості підприємців.

На нараді піднімалося питання заборгованості по заробітній платні. Тут лідирує кар’єроуправління ДЕСП.

Є проблеми із сплатою орендної плати окремими підприємцями. Нажаль, серед тих хто заборгував є депутат обласної ради Каспров, якого так захищав на сесії міської ради депутат Віктор Берестовський.

Начальник Світловодського ЦНАП Молчанова повідомила про те, що за підсумками минулого року Центр заробив більше 2млн грн., надаючи послуги населенню. Ці надходження можна збільшити, якщо міська рада надасть кошти на придбання апаратури для виготовлення біометричних паспортів. Тільки за минулий рік 500 світловодців звернулися до Кременчука за такою послугою. Також, планується надання послуг з реєстрації автотранспорту. Приміщення та відповідна площадка для цього є. тепер потрібна воля МВС.

Наш кореспондент