Відбулося перше засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради в 2018 році.

Виконавчий комітет прийняв рішення щодо порядку фінансування видатків установ до затвердження міського бюджету на 2018 рік. Як відомо, міська рада так і не прийняла бюджет міста. В цьому випадку фінансування буде проводитися за принципом 1/12. При цьому капітальні видатки не фінансуються. На засіданні виконкому стало відомо, що гроші на рахунках є.

Виконком прийняв рішення щодо укладення договору про надання послуг з управління та утримання будинку, споруд та прибудинкової території з виконавцями послуг для гуртожитку, який перейшов на баланс міста.

На засіданні виконкому прийняте рішення щодо списання багатоквартирних житлових будинків по вулицям Захисників України, 1, 3, Закамінських,3, 7 з балансу управління житлово-комунального господарства. Мешканці цих будинків створили ОСББ та взяли відповідальність за їх стан в свої руки.

Члени виконкому затвердили рішення щодо укладання договорів оренди нежитлових приміщень, за якими орендна плата буде спрямовуватися до міського бюджету.

Уже після завершення розгляду питань виконкому, члени виконкому Вікторія Атамась, Михайло Рудич та Юрій Сапянов провели обмін думками щодо доцільності перебування на щоглі перед виконкомом червоно-чорного прапору.

Наш кореспондент