Чергове засідання виконкому Світловодської міської ради проходило під знаком вирішення тарифних питань. Нарешті, виконком вирішив питання тарифу з постачання теплоносія для будинків, які не мають приладів обліку.

Історія затвердження тарифу розпочалася влітку, а затвердили - взимку. Торік для СП ТОВ «Світловодськпобут» діяв тариф у 34,94 грн за кв м. Підставою для зміни тарифу стало збільшення вартості електроенергії на 21,1%, зростання мінімальної зарплати та ріст вартості води.

Після довгих перемовин та спільних нарад представників СП ТОВ «Світловодськпобут» та управління економіки, останнє запропонувало затвердити тариф на рівні 36,05 грн за кв м.

Під час голосування відбувся казус. Сьогодні, на засідання були присутні дев’ять членів виконкому. За затвердження тарифу проголосувало 8 членів виконкому. Дев’ятий, Микола Сопільняк, утримався. Це вкрай здивувало не тільки членів виконкому, але й представників громадськості, які погоджувалися з таким тарифом. Вони побажали від виконкомівця поянити свою позицію. Сопільник обґрунтував своє рішення тим, що… уряд України зменшив ліміт на споживання домогосподарствами природного газу.

«На городі бузина, а в Києві дядько»

Члени виконкому, депутати та громадські активісти хором почали вмовляти Миколу Сопільняка проголосувати «за». Нарешті, він погодився, але залишився на своїй позиції щодо норми споживання газу домогосподарствами.
Тариф прийняли.

Знову невдача спіткала долю тарифу на обслуговування гуртожитків для КП «Добробут». Члени виконкому не захотіли його підвищувати. Аргументи? Усе йде на зарплату управління КП. Депутати та громадські активісти пропонували передати гуртожитки на обслуговування комунальним підприємствам «Житлосвіт2012», чи «Житлосвіт2012». Але ця думка все ж не перемогла. Та й добре. Проблема цих

Виконком розглянув ще низку актуальних питань. Як завжди, був багатослівним Микола Сопільняк, який, зокрема, розповів про свій вклад у розвиток кінематографії та кінопрокату в Україні.

Про це та інше на відео.

 

Вадим Степанець