Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

Людям, які мають певні обмеження, дуже важко вижити в цьому світи. Сучасне суспільство нарешті вирішило зробити крок до власної цивілізованості. Окремою резолюцією № A/RES/47/88, прийнятою на засіданні 47-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у 1992 році було проголошено – третє грудня стало Міжнародним Днем людей з інвалідністю.

 

Напередодні, 1 грудня, Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником міського голови з гуманітарних питань Іриною Щербиною завітали до Світловодського Територіального Центру соціальної допомоги населенню з важливою місією – привітати зі святом людей з обмеженими фізичними можливостями.

В цей день Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною завітали на відкриту зустріч до представників Добради. Очільники міста пригостили світловодську спільноту з обмеженими фізичними можливостями солодкими подарунками, та провели змістовну та позитивну бесіду.

 

Добрадівці охоче спілкувалися з міським головою, задавали цікаві питання, та висловлювали свою подяку за лояльність з боку міської влади до людей з інвалідністю, адже так зустрічі мають для них особливе значення. Міський голова Валентин Козярчук частий гість в осередку Добради, він завжди дослухається до скарг та прохань світловодців, як приклад, на сьогодні переважна більшість прохань людей з обмеженими фізичними можливостями уже втілена в життя.

Наш кореспондент