Міський голова Валентин Козярчук скликав прес-конференцію, на якій вибачився перед генеральним директором СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергієм Московським за неточну інформацію, яку він оприлюднив на попередній прес-конференції.

Тоді Валентин Козярчук сказав, що кримінальне провадження порушене проти Московського. Але це не так, кримінальне провадження порушено щодо СП ТОВ «Світловодськпобут».

На прес-конференції міський голова підняв питання щодо ситуації навколо СП ТОВ «Світловодськплобут» та відносин підприємства з КП «Добробут» та КП «Карат».

Присутній на перс-конференції секретар міської ради Юрій Сапянов теж висловився щодо СП. Зокрема, він зупинився на питання приватизації бувшого гуртожитку по вулиці Героїв України, 94.

Міський голова визначився з секретарем ради. Він вирішив заветувати рішення по його відстороненню. Крім того, Валентин Козярчук вирішив не підписувати ще шість рішень, які подало управління освіти. Останні не враховують вимоги мера щодо політики економного використання коштів.

Як відомо, поліцією затриманий заступник міського голови з питань ЖКГ Дмитро Дмитришин. Його обов’язки поки що будуть розподілені між самим головою, першим заступником та начальником УЖКГ.

Більше про прес-конференцію на відео.